Výsledky separace odpadů za školní rok 2017-2018

 

Jednotlivci

1.               Hlavová N.                4.B             5010 bodů      

2.               Čapková D.               4.A            2640

3.               Šolc J.                          4.D            2461

4.               Zamastilová V.         4.D            2460

5.               Svatá N.                     3.B             2310

6.               Zelmanovičová T.   8.A            2290

7.               Myšková M.              2.B             2087

8.               Gaubmann D.          3.B             1978

9.               Dlouhá D.                  3.B             1931

10.             Vacek M.                   1.A            1889

11.             Hošková V.                2.A            1690

12.-13.     Kollman D.                5.B             1610

                   Šimůnková N.          3.B             1610

14.             Brázdilová A.            3.A            1575

15.             Kljap K.                       4.C             1545

16.             Kolaříková L.            4.C             1516

17.             Chmel D.                   3.B             1356

18.-19.     Řeháková S.              5.C             1342

                   Řehák O.                    7.C             1342

20.             Riemerová A.           2.C             1315

Třídy

1.      3.B             11619 bodů

2.      2.A             10576

3.      4.B             8829

4.      4.D             7752

5.      4.C             6147

6.      2.C             5667

7.      2.B             5303

8.      5.B             5177

9.      5.C             4577

10.    4.A             4489

11.    1.A             4154

12.    5.A             3799

13.    1.C             3647

14.    6.C             3391

15.    7.C             3343

16.    3.C             2800

17.    8.B             2609

18.    8.A             2314

19.    7.B             2296

20.    6.A             1665

21.    7.A             1192

22.    9.C             724

23.    6.B             629

24.    1.B             590

Děkujeme všem, kteří se do třídění zapojili.

Drobné odměny budou předány v prvním týdnu nového školního roku.

Vítězná třída 3.B si zasloužila jeden den výletu navíc.

 


Úspěch mladých atletů

Družstvo mladších žáků se umístilo v krajském finále atletického čtyřboje (60 m, 800 m, hod míčkem, skok daleký nebo vysoký) na 1. místě.

Školu reprezentovali tito žáci: Pavel Bernat, Radim Sudek, Vilém Pýcha, Lukáš Mach a Libor Pokorný.

 

Do krajského finále se probojovalo též družstvo starších žáků, kteří vybojovali velmi pěkné 4. místo, když medaile unikla o pověstný vlásek.

 

Školu reprezentovali: Štěpán Mikule, Filip Maňhal, Jan Šidlichovský, Richard Brauner a Matěj Lukáč.


Pořadí tříd v separaci odpadů za školní rok 2016-17

 

1.      2.B    - 10290 bodů

2.      4.C    - 8674

3.      3.B    - 7021

4.      3.D    - 6643

5.      4.A    - 5956

6.      5.B    - 5708

7.      6.C    - 5042

8.      1.C    - 4976

9.      1.A    - 4512

10.    3.C    - 4313

11.    2.C    - 3813

12.    2.A    - 3198

13.    3.A    - 3079

14.    5.C    - 2641

15.    7.B    - 1854

16.    8.C    - 1837

17.    6.B    - 1760

18.    5.A    - 1229

19.    1.B    - 1215

20.    7.A    - 1133

21.    8.A    - 1012

22.    9.A    - 974

23.    6.A    - 972

24.    8.B    - 681

25.    9.B    - 45

26.    9.C    - 30

 

Vítězná třída 2.B po prázdninách za odměnu navštíví zdarma Iqlandii v Liberci.

Nejlepší třída 2. stupně 6.C má právo na absolvování programu Recyklace očima mladého vědce v rozsahu 5 vyučovacích hodin, který se uskuteční 19.září 2017– taktéž zdarma.

 

 

 

 

 

Pořadí jednotlivců

 

1.-2.          Řeháková S.       4.C    2921 bodů

                  Řehák O.            6.C    2921

3.               Jačková K.          2.B    2355

4.               Hlavová N.          3.B    1990

5.               Foltýn A.             4.A    1851

6.               Stránský M.        8.C    1780

7.               Mizerová K.        3.A    1611

8.               Dubský J.            5.B    1542

9.               Gaubmann D.     2.B    1513

10.             Dubrovská N.     4.C    1402

11.             Zamastilová V.   3.D    1375

12.             Šimůnková N.    2.B    1325

13.             Kollman     D.      4.C    1300

14.             Chmel D.             2.B    1250

15.             Raška m.             5.B    1225

16.             Šlajchrtová N.    3.D    1195

17.             Horová A.           1.C    1165

18.             Foltýn P.             3.B    1087

19.             Dlouhá D.           2.B    1049

20.-21.       Kabeláč Š.           2.C    935

                   Kabeláč J.            4.A    935

21.             Brožová N.          3.B    917

23.             Brožová M.         1.A    888

24.             Saska L.               3.D    860

25.             Riemerová A.      1.C    854

26.             Soukup P.           5.C    850

27.             Vejnarová V.       5.C    837

28.             Šolc J.                  3.D    800

29.-30.       Petířová E.          2.C    789

                   Petířová K.          1.C    789

31.             Cerman D.          1.A    786

32.             Bobek J.              3.C    763

33.             Kljap Karína        3.C    740   








©2016 - Základní škola T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou. Všechna práva vyhrazena.