Atletické rekordy chlapců

 

VÝŠKA

 

1.-2. 1978 – Martinec Luboš   183 cm

        1980 – Havel Luděk        183 cm

3.     2014 – Čapek Tomáš      178 cm

4.     1998 – Řezníček Petr       177 cm     

5.     2006 – Sůva Tomáš        176 cm

6.     2007 – Bárta Martin       175 cm

                                               

DÁLKA

 

1. 1978 – Martinec Luboš       596 cm

2. 2007 – Kožíšek Čestmír      589 cm

3. 1980 – Trejbal Milan           583 cm

4. 2011 – Kadlec Jakub           576 cm

5. 2003 – Nožička Petr            565 cm

6. 1978 – Šádek Libor             561 cm

 

VRH KOULÍ

 

1. 1980 – Trejbal Milan           13,69 m

2. 1999 – Máka David            12,72 m

3. 1989 – Lokvenc Martin       12,58 m

4. 1992 – Zajíc Zdeněk            12,44 m

5. 1990 – Šmejc Pavel             12,36 m

6. 1997 – Oravec Pavel           12,20 m

 

60m

 

1.      1979 – Martinec Luboš  7,2 s

2.      2004 – Kocourek Marek 7,3 s

3.-5. 1990 – Šmejc Pavel         7,4 s

         1998 -  Jozífek Michal    7,4 s

         2008 -  Hrdlička David   7,4 s

6.-9. 1986 – Máka Aleš           7,5 s

         1982 – Kaplan Aleš       7,5 s

         2001 – Sucharda Štěpán 7,5 s

         2003 – Nožička Petr       7,5 s

 

150m

 

1. 1976 – Petr Milan               18,20 s

2. 2001 – Fedor Martin           18,22 s

3. 2001 – Sucharda Štěpán     18,72 s

4. 2001 – Hendrych Michal     18,95 s

5. 1982 – Kaplan Aleš            18,4 s

6. 1999 – Koudelka Zbyněk    19,1 s

 

300m

 

1. 2001 – Fedor Martin           37,3 s

2. 2007 – Tomeš Jan               38,2 s

3. 1978 – Martinec Luboš       39,0 s

4. 1998 – Fedor Jan                39,3 s

5. 2003 – Hunčovský Martin 39,5 s

6. 2007 – Sucharda Štěpán     39,87 s

 

800m

 

1. 2007 – Tomeš Jan               2:02,1

2. 2001 – Fedor Martin           2:05,8

3. 2001 – Kučera Marcel         2:06,7

4. 2002 – Hendrych Michal     2:10.8

5. 2003 – Šimůnek Dominik   2:11,88

6. 1978 – Crha Jiří                  2:13,5

 

1000m

 

1. 2001 – Fedor Martin           2:44,4

2. 2007 – Tomeš Jan               2:45,0

3. 1978 – Crha Jiří                  2:46,8

4. 2004 – Mikule Ondřej         2:49,0

5. 2003 – Šimůnek Dominik   2:51,12

6. 2002 – Hendrych Michal     2:51,8

 

1500m

 

1. 2002 – Hendrych Michal     4:24,55

2. 2001 – Fedor Martin           4:25,60

3. 2003 – Šimůnek Dominik   4:27,40

4. 2004 – Mikule Ondřej         4:27,5

5. 1990 – Skalský Roman       4:28,5

6. 1999 – Rajm Jakub             4:34,0

 

ŠTAFETA 4x60m

 

1. 2011 – Benda, Lokvenc, Zelenka, Skalský                     29,0 s

2. 2000 – Vele, Řezníček, Jozífek, Fedor J.                        29,1 s

3. 2011 – Benda, Lokvenc, Kadlec, Skalský                      29,2 s

4. 2000 – Sucharda, Hendrych, Novotný J., Fedor M.       29,3 s  

    2007 – Cerman, Tomeš, Kožíšek, Hrdlička                    29,3 s  

6. 2012 – Šlajchrt, Jiřička, Horký Majer                            29,47  

 

Ostatní rekordy

 

ŠPLH (tyč 5 m)                      

 

1. 2012 – Šlajchrt Jakub         2,74 s

2. 2002 – Hendrych Michal     2,89 s

3. 2000 – Malý Petr                2,90 s

4. 2002 – Máka Vojtěch          2,95 s

5. 2001 – Fejfar Zdeněk          3,00 s

6. 2002 – Macháček jiří           3,10 s

                                               

BĚH DO SCHODŮ (ze suterénu do 2. patra)

 

1. 2002 – Tunys Tomáš          11,86 s

2. 2006 – Sůva Tomáš            12,14 s

3. 2006 – Bíža Radek              12,34 s

    2003 – Kubánek Miloš        12,34 s

5. 2005 – Houžvička Miroslav        12,37 s

6. 2004 – Zahrádka Jan           12,51 s

 

SHYBY (na hrazdě)

 

1.     2002 – Brouček Miloslav        24x

2.     2000 – Šimůnek Dominik        20x

        2001 – Slavík Jakub        20x

        2001 -  Koudelka Roman         20x

        2003 -  Votoček Jakub    20x

6.     2003 – Valenta Tomáš    19x

 

KLIKY (10 cm nad zem)

 

1. 2006 – Kozelka Tomáš       100x

2. 2000 – Slavík Jakub            80x

3. 2001 – Vlášek Michal         74x

4. 2002 – Nosek Jakub            74x

5. 2001 – Tomeš Jakub           73x

6. 1999 – Hák Ondřej              70x

 

SED-LED (za 1 min.)

 

1. 2003 – Koudelka Roman    74x

2. 2011 -  Rezek Tomáš           70x

3. 2003 – Nosek Jakub            68x

4. 2003 – Vlášek Michal         67x

5. 1999 – Láska Marek           66x

    1999 – Hák Ondřej              66x

 

ŠVIHADLA (přeskoky za 1 min.)

 

1. 2001 – Koudelka Roman    185x

2. 2008 – Portyk Tomáš         176x

3. 2001 – Šimůnek Dominik   175x

4. 2005 – Čapek Vojtěch         160x

5. 2001 - Nožička Petr             159x

6. 2001 – Tomeš Jan               157x

 


Atletické rekordy dívek

 

VÝŠKA

 

1. 2004-   Řezníčková Jitka     165 cm

2. 2005 -  Tunysová Veronika 162 cm

3. 2006 -  Rybová Veronika    161 cm

4. 1997 -  Kobrlová Hana      150 cm

    1991 -  Palicová Petra                  150 cm

    1999 -  Hegarová Martina  150 cm

 

DÁLKA

 

1. 2003 - Řezníčková Jitka      549 cm

2. 1997 - Bičíková Zuzana      522 cm

3. 2004 - Tunysová Veronika 508 cm

4. 1984 - Zelinková Jitka         507 cm

    2006 - Palicová Petra          507 cm

6. 1974 - Šorfová Jana            503 cm

 

VRH KOULÍ

 

1. 2006 – Morávková Markéta        11,24 m

2. 1975 – Fišarová Jaroslava  10,90 m

3. 2004 – Řezníčková Jitka     10,90 m

4. 2001 – Zákoutská Kateřina 10,25 m

5. 2006 – Rechtorisová Martina 10,12 m

6. 2002 -  Macháčková Lucie  10,11 m

 

60m

 

1. 2002 – Řezníčková Jitka     7,8 s

2. 1997 – Bičíková Zuzana      8,0 s

    2003 – Šorejsová Monika   8,0 s

4. 1994 – Kopecká Naďa        8,1 s

    2006 – Holanová Eva         8,1 s

    2007 – Rydvalová Adéla     8,1 s

 

150m

 

1. 2002 – Řezníčková Jitka     19,2 s

2. 1997 – Bičíková Zuzana      19,9 s

3. 1989 – Marková Kateřina   20,5 s

4. 2000 - Vlášková Lucie        21,2 s

5. 2002 -  Šorejsová Monika   21,24 s

6. 1974 – Vaistaverová Eva    21,3 s

 

300m

 

1. 2008 – Trejbalová Hana      44,5 s

2. 2002 – Vlášková Lucie        45,2 s

3. 2003 – Šorejsová Monika   45,3 s

4. 2002 – Šádková Kateřina    45,49 s

5. 1999 – Pražáková Aneta     46,4 s

 

800m

 

1. 2002 – Pražáková Aneta     2:15,2

2. 2012 – Staňková Zuzana     2:19,12

3. 1993 – Štrosová Marcela    2:19,4

4. 1994 – Votočková Romana 2:23,5

5. 2002 - Vedralová Lucie       2:23,51

6. 2007 – Trejbalová Hana      2:29,7

 

1000m

 

1. 2002 – Pražáková Aneta     3:02,06

2. 2002 – Šádková Markéta    3:10,00

3. 2002 – Kučerová Petra        3:15,00

    2002 – Vedralová Lucie      3:15,00

 

1500m

 

1. 2002 – Pražáková Aneta     4:38,82

2. 1993 – Štrosová Marcela    4:43,60

3. 1998 – Bergerová Dana      4:52,70

4. 2002 -  Šádková Markéta    4:59,4

5. 2002 – Kučerová Petra        5:09,0

6. 1999 – Mikulová Ada         5:21,83

 

ŠTAFETA 4x60m

 

1. 2004 – Řezníčková, Kožíšková, Šorejsová, Tunysová   30,74 s

2. 2002 – Řezníčková, Šádková K., Šorejsová, Pražáková 31,80 s

3. 2004 – Řezníčková, Šorejsová, Tunysová, Petrová       31,85 s

4. 2002 – Pražáková, Šádková K., Šádková M., Vlášková   32,90 s

 

Ostatní rekordy

 

ŠPLH (tyč 5 m)                      

                                               

1. 2002 – Šorejsová Monika   3,48 s

2. 2002 – Vedralová Lucie      3,89 s

3. 2002 – Tunysová Veronika 4,01 s

4. 2001 – Pražáková Aneta     4,10 s

5. 2002 – Stránská Adéla        4,16 s

6. 2002 – Zikmundová Lenka 4,32 s

 

BĚH DO SCHODŮ (ze suterénu do 2. poschodí)

 

1. 2003 – Řezníčková Jitka     12,36 s

2. 2005 – Holanová Eva         12,50 s

3. 2003 – Šorejsová Monika   12,95 s

4. 2002 – Pražáková Aneta     13,22 s

5. 2003 – Tunysová Veronika 13,39 s

5. 2003 – Petrová Iva              13,59 s

 

ŠVIHADLA (přeskoky za 1 min.)

 

1. 2005 – Morávková Markéta        204x

2. 2001 – Bímová Eliška         174x

3. 2001 – Bláhová Veronika   171x

4. 2008 – Skořepová Markéta 167x

5. 2001 – Vedralová Lucie      165x

6. 2008 – Bitnarová Nikola     162x

 

HISTORICKY NEJLEPŠÍ  VÝKONY  V  OVOV

(Odznak všestrannosti olympijských vítězů)

 

Chlapci

 

Sed-leh - za 2 min

      

1.     Rezek Tomáš                 128x        (2013)

2.     Špidlen Marek               127          (2013)

3.     Kozelka Dominik           115          (2013)

4.     Bláha Marek                  113          (2013)

5.-6. Strnádek Matěj              105          (2016)

Šidlichovský Jan            109          (2017)

 

Trojskok        - snožmo  

 

1.     Tunys Tomáš         840 cm            (2003)

2.     Jozífek Michal       820                  (1998)

3.-4. Kozelka Dominik   810                 (2014)

        Dufek Antonín       810                  (2006)

5.-7. Dubský Jan             800                  (2011)

Kinčl Matěj            800                  (2015)

Šlajchrt Jakub        800                  (2011)

               

Shyby  - 2 min na šikmé lavičce

 

1.     Šidlichovský Jan    81x                  (2017)

2.-3. Kozelka Dominik   75                    (2013)

Mikule Štěpán                75                    (2017)

4.     Strnádek Matěj       68                    (2016)

5.     Rezek Tomáš         67                    (2013

6.     Drábek Antonín     66                    (2013)

 

Švihadla  - přeskoky za 2 min 4 způsoby        

- snožmo vzad

 - snožmo vpřed

- vajíčka

- střídavě levá pravá

1.     Sudek Radim          279x                (2017)

2.     Mikule Štěpán                266x                (2017)

3.     Šimek Jan               256                  (2017)

4.     Sudek Radim          233x                (2017)

5.     Rezek Tomáš         227x                (2014)

6.     Bernat Pavel           217x                (2017)

               

Hod medicinbalem – 2 kg, vzad přes hlavu

 

1.     Kozelka Dominik           19,50 m           (2014)

2.     Vancl Tomáš                  18,80               (2015)

3.     Kinčl Matěj                    18,50               (2015)

4.     Kotula Lukáš                  16,90               (2013)

5.     Horáček Lukáš               16,10               (2014)

6.-7. Hlubůček Vlastimil               16,00               (2014)

Maňhal Filip                  16,00               (2017)

 

Kliky – za 2 min, 10 cm nad zem     

 

1.     Strnádek Matěj       83x          (2016)

2.     Rezek Tomáš         81            (2013)

3.-4. Jaček Přemysl        79            (2014)

Šimek Jan           79            (2017)

5.     Mikule Štěpán         69            (2017)

6.     Bernat Pavel           68            (2017)

               

HISTORICKY NEJLEPŠÍ  VÝKONY  V  OVOV

(Odznak všestrannosti olympijských vítězů)

 

Dívky

 

Sed-leh - za 2 min

      

1.     Duštová Andrea            119x        (2017)

2.     Kotulová Monika           104          (2015)

3.     Vyhlídková Sára            100          (2017)

4.     Lásková Tereza              99            (2014)

5.     Zárybnická Markéta      98            (2015)

6.     Gaubmannová Tereza    97            (2017)

              

Trojskok        - snožmo  

 

1.     Opočenská Lucie           737 cm    (2016)

2.     Gaubmannová Tereza    734          (2017)

3.     Lavická Lucie                700          (2012)

4.-5. Pávová Sára                   662          (2016)

 Čapková Anna               662          (2017)

6.-7. Krausová Karolína         650          (2012)

Vyhlídková Sára            650          (2017)

 

Shyby  - 2 min na šikmé lavičce

1.     Čapková Anna               81x          (2016)

2.     Gaubmannová Tereza    75            (2016)

3.     Duštová Andrea             71            (2016)

4.     Lásková Kateřina           70            (2014)

5.     Polachová Kamila         68            (2014)

6.     Opočenská Lucie           66            (2015)

 

Švihadla  - přeskoky za 2 min 4 způsoby        

- snožmo vzad

- snožmo vpřed

 - vajíčka

 - střídavě levá pravá

 

1.     Čapková Anna               364x        (2017)

2.     Sudková Nella               333          (2014)

3.     Vyhlídková Sára            274          (2017)

4.     Gaubmannová Tereza    270          (2017)

5.     Podzimková Eliška          266          (2017)

6.     Vojtíšková Michaela        262          (2016)

       

Hod medicinbalem – 2 kg, vzad přes hlavu

 

1.     Gaubmannová Tereza    14,00 m   (2017)

2.     Hlubůčková Nikola               11,50       (2016)

 3.     Chrtková Tereza            11,20       (2014)

4.     Mejsnarová Kateřina     11,00       (2013)

5.     Kučerová Petra              10,80       (2013)

6.     Barochová Gabriela       10,75       (2014)

               

Kliky – za 2 min, ze vzporu klečmo, 10 cm nad zem

 

1.     Čapková Anna               123x        (2017)

2.     Duštová Andrea             111          (2017)

3.     Gaubmannová Tereza    105          (2017)

4.     Vyhlídková Sára            91            (2017)

5.-6. Bláhová Karolína           88            (2013)

 Lipenská Dagmar           88            (2016)

 

                      








©2016 - Základní škola T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou. Všechna práva vyhrazena.