Letní soustředění 9.C – turistický kurz

Termín: 14. – 18. 5. 2018

Místo konání: Strážné, Friesovy boudy (penzion Andula)

Pedagogický doprovod: P. Lukavcová, M. Vaňátko

Doprava: mikrobus

Odjezd a příjezd: bude upřesněno

Cena: 2000,-

Záloha: 600,- Kč (hotově tř. uč. do 23. 3. 2018)

Doplatek: 1400,- Kč bankovním převodem do 25. 4. 2018

- č. ú.: 4436581/0100

- v. s. 14052018

- do zprávy pro příjemce uveďte jméno žáka a třídu

Pojištění: účastníci jsou pojištěni v rámci vzdělávání

Ubytování je zajištěno s plnou penzí včetně pitného režimu.

Doporučené vybavení: turistické boty (trekové, + náhradní), pláštěnka nebo nepromokavá bunda, krém s ochr. faktorem, sluneční brýle, trika s krátkým i dlouhým rukávem (termo prádlo), zimní čepice, rukavice, kalhoty na turistiku, šusťáková souprava, kraťasy, oblečení na spaní, hygienické potřeby, ručníky, přezůvky, tepláková souprava, plavky, batůžek, osobní léky, elastický obvaz, osobní doklady – platný OP, kapesné

Vybavení je potřeba přizpůsobit pohybu na horách. Je nutné počítat i s velkými výkyvy počasí.

Cílem turistického soustředění je poznat centrální část Krkonošského národního parku, získat praktické zkušenosti z pohybu v horském terénu a upevnit fyzickou kondici přirozenou formou.

………………………………………………………………………………………………..

Návratka:

Souhlasím, aby se aby se můj syn (dcera) …………………………………. zúčastnil(a) turistického soustředění na Friesových boudách. Pedagogický doprovod budu informovat o osobních lécích (zdravotních obtížích) dítěte.

V Lomnici n. Pop. ..……………     Podpis zákonného zástupce ………………………...