Bruslení 2015/2016

Recitační soutěž

V pátek 5. února se konala recitační soutěž 4. ročníků. Z naší třídy se jí zúčastnilo 6 žáků.

CHLAPCI                                                             DÍVKY

1. Láska Marek 4.A                                                     1. Imlaufová Aneta 4. C

2. Kracík Tomáš 4.C                                                   2. Podzimková Anna. C

3. Fajx Lukáš 4.B                                                        3. Nováková Bára 4.B

Vaněk Jonáš 4.C                                                    4. Hrazdirová Nikola 4.C

4. Bratršovský Adam 4. A

Kraus Jakub 4.C

Zápis do 1. třídy

V pátek 5. února se žákyně a žáci naší třídy zúčastnili Zápisu do první třídy. Převlečeni v maskách prováděli budoucí školáky pohádkovou říší a pomáhali jim při plnění úkolů.

Na fotografii vzadu zleva: Petra Dřínková, Anička Podzimková, Monika Palasová, Gábina Fišarová, Aneta Imlaufová, Veronika Vejnarová a Veronika Ulrichová. Vpředu zleva Jakub Kraus a Tomáš Kracík.