Benecko 18. - 20.9. 2017

Od pondělí do středy jsme se zúčastnili pobytu na Benecku v hotelu Žalý. V pondělí dopoledne jsme šli na procházku k rozhledně Žalý, po obědě nás čekala přednáška pracovnic KRNAPu. Navečer jsme se šli podívat k chatě Barka, kde byly děti se školkou. V úterý dopoledne jsme malovali Krakonoše a potom běželi orientační závod. Po obědě jsme vyrazili na Rovinky a také si užívali hřiště pod chatou. Ve středu nás po snídani čekalo balení, vyrazili jsme dolů do města a nakoukli na začátek Lufťákovy stezky. Tu jsme bohužel nestihli projít, tak snad někdy příště...Pobyt se nám moc líbil a většina dětí by vydržela celý týden, což nás těší.

Dopravní hřiště Košťálov   15.9.2017

Všesportovní den 27.9. 2017

Ve středu 27.9. jsme se zúčastnili již druhého ročníku Všesportovního dne. Vyzkoušeli jsme velké množství sportů, přálo nám také počasí.

Plavání

Od února do dubna jsme byli 10x v jičínském aquaparku. Děti se zdokonalily v plavání, na konci dokázaly bez problému přeplavat několik bazénů. Také je čekala soutěž v plavání na rychlost, hodnoceno zvlášť dívky a chlapci v 4.A, dívky a chlapci ve 4. B a 3 nejrychlejší plavci celkově.

Výlet do Kutné Hory 18.5.2018

V pátek 18.5. jsme navštívili Kutnou Horu - Kostnici, chrám svaté Barbory a nakonec Muzeum stříbra.