Benecko 18. - 20.9. 2017

Od pondělí do středy jsme se zúčastnili pobytu na Benecku v hotelu Žalý. V pondělí dopoledne jsme šli na procházku k rozhledně Žalý, po obědě nás čekala přednáška pracovnic KRNAPu. Navečer jsme se šli podívat k chatě Barka, kde byly děti se školkou. V úterý dopoledne jsme malovali Krakonoše a potom běželi orientační závod. Po obědě jsme vyrazili na Rovinky a také si užívali hřiště pod chatou. Ve středu nás po snídani čekalo balení, vyrazili jsme dolů do města a nakoukli na začátek Lufťákovy stezky. Tu jsme bohužel nestihli projít, tak snad někdy příště...Pobyt se nám moc líbil a většina dětí by zůstala celý týden, což nás těší.